Ślub wojskowy w Warszawie – reportaż fotograficzny

Przygotowania do ślubu wojskowego

Cudowny, październikowy dzień. Piękna Para Młoda. Ona z zawodu prawniczka, On wojskowy ? para którą połączyło najpiękniejsze uczucie, które nadaje życiu sens ? miłość. W tym wyjątkowym dniu dla Dominiki i Krzysztofa, emocje towarzyszyły mi już od samych przygotowań. Po raz pierwszy upamiętniałem ślub wojskowy. Spójrzcie tylko na te niezwykłe detale, które uwieczniłem na poniższych zdjęciach. One sprawiły, że cała ceremonia nabrała jeszcze większej wzniosłości.

Aby zrozumieć, co połączyło tę dwójkę, wystarczy dostrzec, w jaki sposób Krzysztof patrzy na piękną Dominikę. W jego oczach można zauważyć szczerość, docenienie oraz głębokie uczucie. W zamian od swojej ukochanej otrzymuje najpiękniejszy uśmiech, który jest przepełniony dobrocią i szczęściem. Ilekroć wrócą do fotografii z ich najwspanialszego dnia, przypomną sobie, co wtedy czuli, jakie myśli im towarzyszyły. W pamięci zostaną odtworzone również obrazy najbliższych, którzy wykazali się nieocenioną pomocą w trakcie przygotowań.

Ślub wojskowy w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie

Ślub odbył się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Wnętrze nie do opisania, byłem pod ogromnym wrażeniem zdobień, wyważonej elegancji, która pozwalała skupić się na najważniejszym, a mianowicie na przysiędze. Ten wyjątkowy moment wywołał wiele łez wzruszenia wśród gości zgromadzonych na ceremonii.

Ślub wojskowy nie mógł obejść się bez tradycyjnego szpaleru. Koledzy Pana Młodego chwilę przed wejściem Panny Młodej, odprowadzanej przez tatę, ustawili się obok ławek w dwóch rzędach. Po sygnale dowódcy nastąpiła prezentacja broni. Cóż to był za wspaniały widok! Każdy z zachwytem patrzył na Dominikę, kiedy szła do ołtarza po tak wspaniałym wstępie.

Po zakończeniu ceremonii, pole do popisu mieli znów mundurowi, którzy powtórnie ustawili się w szpalerze. Tym razem przed Katedrą, kilka minut przed wyjściem Pary Młodej. Żołnierze za pomocą szabli utworzyli daszek, pod którym Para Młoda przeszła. Z przyjemnością uchwyciłem ten moment okiem aparatu.
Po widowiskowym szpalerze przyszedł czas składania życzeń. Najbliższa rodzina i ta dalsza, przyjaciele i znajomi. Wszyscy czekali, by móc powiedzieć kilka słów od serca i życzyć Parze Młodej pomyślności na nowej drodze życia. Przyjemnie patrzyło się na to szczęście malujące się na twarzach Dominiki i Krzysztofa oraz przybyłych gości.

Chciałem uchwycić piękne emocje, które towarzyszyły małżonkom zaraz po zawarciu małżeństwa i udało mi się zrobić mini sesję plenerową. Warto zdecydować się na taką opcję, bo jest to doskonała pamiątka i sposób na powrót do najważniejszych momentów w chwili oglądania fotografii.  

Przyjęcie weselne w Domu Bankietowym ?Królewska? w Jabłonnie.

Po licznych życzeniach oraz krótkiej sesji, udaliśmy się na przyjęcie weselne do Domu Bankietowego ?Królewska? w Jabłonnie.
Zgodnie z weselnymi tradycjami, Młodzi zostali przywitani przed wejściem chlebem i solą, a także symbolicznym kieliszkiem. Po wejściu na salę, każdy został poczęstowany szampanem i wszyscy wznieśli toast za zdrowie Pary Młodej.

Punktem przyjęcia, wywołującym wiele pozytywnych emocji i wrażeń był pierwszy taniec, który rozpoczął zabawę na parkiecie.
Goście świetnie spędzali czas na tańcu i każdemu udzielił się klimat imprezy. Parkiet był wypełniony po brzegi. Byłym pełen podziwu dla energii, jaką wykazali się goście. Niezależnie od wieku bawili się wyśmienicie, zaskakując mnie swoim zapałem. Zabawa trwała do białego rana. Cieszę się, że mogłem być częścią tak wyjątkowego wydarzenia, jakim niewątpliwie był ślub wojskowy i upamiętnić te wspaniałe chwile w reportażu ślubnym.

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe