O mnie

Miło Cię poznać

Fotograf ślubny - profesjonalizm i autentyzm

 

Romantyczne, cudowne, a przede wszystkim autentyczne – tak w skrócie najlepiej można opisać stworzone przeze mnie zdjęcia. Staram się udokumentować te najważniejsze chwile w taki sposób, aby pokazać prawdziwe uczucia, emocje, a tych przecież w dniu ślubu nie brakuje. Zwracam uwagę na pozornie nieistotne drobiazgi, które niczym puzzle budują urzekającą atmosferę.


Moje fotografie będą opowiadać historię Waszej miłości. Wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne są odzwierciedleniem rzeczywistości – fotografuję swobodnie, subtelnie, kadry są przepełnione spontaniczną energią i naturalnością, a w trakcie całej uroczystości staram się być dyskretnym i niezauważalnym. Nie ingeruję w przebieg wydarzeń, gdyż moim zdaniem dobry fotograf na wesele
powinien zadbać o to, abyście mogli poczuć się swobodnie i komfortowo.


W tym wyjątkowym dniu cały czas towarzyszą Wam niezwykłe emocje, przez co niektóre detale mogą Wam umknąć, dlatego moją rolą jako fotografa ślubnego jest przedstawienie ekspresji i niepowtarzalnych chwil od początku do końca poprzez artystyczne zdjęcia.


Dokładam wszelkich starań, aby wszystkie fotografie, które otrzymacie miały duszę, zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie.

Pamiątkowe fotografie, które mają duszę

 

Jako fotograf ślubny zwracam uwagę na indywidualny kontakt z nowożeńcami i ich bliskimi. Pragnę, aby Wasz reportaż ślubny był nie tylko przepiękny – równie ważne jest dla mnie, aby pokazywał to, jacy naprawdę jesteście, dzięki czemu otrzymacie unikalne, niepowtarzalne zdjęcia, które z chęcią, nawet po latach, będziecie oglądać.


Zgodnie z tym co powiedział fotograf David duChemin: „Patrz oczyma, fotografuj sercem” moje zdjęcia pokazują prawdziwe uczucia oraz szczere i niepozowane momenty. Uwielbiam fotografować śluby, ponieważ są pełne romantycznych uniesień, ale również uśmiechu i wzruszeń, co staram się uchwycić w moich kadrach.


Dla uzyskania ciekawego efektu w swojej pracy łączę różne style fotografowania, między innymi fotoreportaż z klasycznym portretem, w każdej sesji nie może także zabraknąć najważniejszego pierwiastka, a mianowicie kreatywnego podejścia.

Na jakim obszarze działam?

 

Choć jestem z Sandomierza to jako fotograf ślubny z ogromną przyjemnością będę Wam towarzyszył w tym ważnym dla Was dniu, niezależnie od lokalizacji, gdyż chętnie wykonuję reportaże ślubne w dowolnym zakątku Polski. Dla pięknych kadrów ślubnych i Waszego zadowolenia jestem w stanie pokonać wiele kilometrów.

 

 

Co jeszcze?

 

Poza fotografią ślubną wykonuję zdjęcia portretowe, narzeczeńskie, ciążowe, reportaż z chrztu świętego, sesje rodzinne, kobiece/buduarowe oraz od niedawna akt artystyczny.

Masz jakieś pytania?
Spodobały Ci się moje zdjęcia?
Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

Znajdziesz mnie też na:

facebook logo białe
instagram logo białe
mywed logo białe