Fotografia ślubna Sanok | Wesele w Restauracji Szelców

Tym razem gorąco zapraszam wraz z Natalią i Robertem na wyjątkowe fotografie ślubne do Sanoka. Tak się złożyło, że wesele w Restauracji Szelców to jedno z najlepszych na jakich ostatnimi czasy dane mi było pracować.

Fotografia ślubna Sanok – ślub w kościele pw Chrystusa Króla

Uroczystość zaślubin miała miejsce w przepięknym kościele pw Chrystusa Króla w Sanoku.

W drodze na wesele korzystając dosłownie z chwili, gdy przestał padać deszcz zatrzymaliśmy się na chwilkę na kilka zdjęć plenerowych, bo jak tu nie wykorzystać tej łaskawości pogody, uroczej pary i cudnego, przepięknego Cadillaca.

Restauracja Szelców – przyjęcie weselne

Następnie wszyscy udali się do Restauracji Szelców w Lesku, gdzie miała miejsce szalona i zwariowana zabawa weselna. Państwo Młodzi zaprosili naprawdę wspaniałych przyjaciół. Tam nikt się nie nudził, wszyscy bawili się do białego rana, do upadłego, do końca. Parkiet cały czas był pełen roztańczonych gości.

Nad przebiegiem całej imprezy czuwał genialny zespół Hit z Sanoka. Wśród członków zespołu zdolny i utalentowany saksofonista, który też czasem może się wyżyć twórczo i dać upust emocjom, wychodząc na środek i grając wśród  bawiących się ludzi 😉 Ech, co tam się działo 🙂 Serdecznie polecam całą ekipę zespołu, po za Łukaszem (saksofon) jeszcze 2 nie dość, że piękne to w dodatku także zdolne dwie wokalistki: Diana i Justyna oraz najbardziej winny tego zamieszania – Arkadiusz (instrumenty klawiszowe, wokal). Świetnie prowadził wszystkie zabawy, każdy chętnie brał w nich udział. Całość to prawdziwi specjaliści od wesel.

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem tego wspaniałego dnia. Nawet pod koniec mojej pracy pewien niespodziewany element zaskoczył wszystkich, zarówno Młodych, gości a także mnie. Otóż w tym lokalu na piętrze odbywało się inne wesele i tamta para w pewnym momencie postanowiła odwiedzić z życzeniami Natalię i Roberta przy okazji zatańczyli wspólny taniec. No dwie Pary Młode na jednym weselu to zdecydowanie bardzo rzadki widok.

Życzę wszystkim i sobie każdego wesela z tak ogromną dawką humoru i świetnej zabawy. Naprawdę cudnie się u Was pracowało, mam nadzieję że się jeszcze kiedyś spotkamy na jakimś weselu.

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe