Anioł Wita | Fotograf ślubny Kielce

Daleszyce przywitały mnie sielskim wakacyjnym klimatem. Początek sierpnia, pełnia lata. Gorąco, spokojnie, wokół malownicze widoki charakterystyczne dla ziemi świętokrzyskiej. Nie było jednak leniwie i mimo wspomnianej błogości, emocje aż kipiały w powietrzu.

Przygotowania w Daleszycach

Przyjechałem do Daleszyc towarzyszyć z obiektywem Aleksandrze i Sylwestrowi w ceremonii zaślubin. Kadry, które w przyszłości Młodzi będą mogli pokazywać wnukom, zaczęliśmy łapać już w trakcie przygotowań w domu rodzinnym Oli.
Fotograf ślubny pełni w takich momentach przede wszystkim rolę reportażysty. Moje zadanie ułatwiała fantastyczna atmosfera. Po Młodych nie było widać tremy. Może zresztą w ogóle jej nie odczuwali. Nic dziwnego, bo wydaje się, że uśmiech Oli potrafi rozładować każdy stres.

Ślub w kościele pw. św. Michała Archanioła

Ceremonia odbyła się w daleszyckim kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła. To dobra wróżba, uważa się, że patron ofiarowuje nowożeńcom szczęście i chroni ich przed złem. Atmosfera była podniosła, ale i przed ołtarzem nie zabrakło uśmiechu. Bez dwóch zdań, dało się odczuć magię chwili, którą starałem się jak najlepiej oddać w kolejnych kadrach.

Anioł Wita w Krajnie

Anielski motyw towarzyszył nam cały czas, również w nazwie miejsca weselnej zabawy. Anioł Wita ugościł weselników po królewsku, jednocześnie zapewniając dużo przestrzeni i oddechu, czyli tego co każdy fotograf ślubny docenia i co lubi.

Oprawę muzyczną zapewnił staszowski The Pearl. Moim zdaniem, strzał w dziesiątkę. Panowie naprawdę dali przysłowiowego czadu, a szaleństwom weselnej nocy wydawało się nie być końca. Jak widać na zdjęciach, uśmiech nie schodził z ust Oli, a przyjaciele zdołali podrzucić Sylwka niemal pod sam sufit. Działo się.

Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że fajny to zawód, fotograf ślubny. Kielce powitały mnie podczas powrotu do domu lekko zadumaną aurą, złapałem się jednak na tym, że za kierownicą cały czas podśpiewuje hity, które tak fajnie wybrzmiewały na zabawie w wydaniu wesołych muzyków ze Staszowa.

Ostatecznym efektem mojej pracy jest materiał, w którym znajdują się zdjęcia z przygotowań ze ślubu, zdjęcia z ceremonii w kościele oraz zdjęcia z wesela. Emocje, wzruszenia i dużo radości zamknięte na zawsze w kadrach do których Młodzi z pewnością będą często wracać.

ślub: kościół pw. św. Michała Archanioła, Daleszyce
wesele: Anioł Wita, Górno
zespół: The Pearl, Staszów
suknia ślubna: Promariage, Kielce
make-up: Rok Styl Studio, Kielce
fryzura: ANA Beauty, Kielce
garnitur: Lancerto
kamerzysta: Prestiż HD, Daleszyce
fotograf: Adam Jaskot

2 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  • vitavision15 kwietnia 2021 - 11:32

    Fajnie ułożony materiał i doskonały finał. Kadr, kolor, miejsce. Siedzi jak trzeba. Choć wszyscy stoją.OdpowiedzAnuluj

    • Adam Jaskot Fotografia15 kwietnia 2021 - 13:27

      Dziękuję bardzo. Cieszę się, że materiał dobry w odbiorze i się podoba.OdpowiedzAnuluj

Inne reportaże

Masz jakieś pytania?
Spodobały Ci się moje zdjęcia?
Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

Znajdziesz mnie też na:

facebook logo białe
instagram logo białe
mywed logo białe