Fotograf ślubny Stalowa Wola

Bycie fotografem to nie tylko wykonanie dobrych zdjęć, to także umiejętność nawiązania kontaktów z ludźmi w krótkim czasie.  Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Podczas wykonywania zdjęć staram się, aby moja obecność była jak najmniej zauważalna, pozwala to zachować autentyczność zachowań i móc uchwycić prawdziwe emocje. Fotografią zajmuję się od kilku lat. Przez ten czas poznałem wielu wyjątkowych ludzi, ich historie i towarzyszyłem w najważniejszych wydarzeniach w ich życiu.

Tym razem, jako fotograf ślubny Stalowa Wola miałem okazję uczestniczyć w ślubie Agnieszki i Mateusza. Wykonywanie zdjęć w czasie przygotowań, ceremonii ślubnej jak i przyjęcia weselnego pozwoliło mi na uchwycenie emocji jakie towarzyszyły Parze Młodej i ich bliskim w tym dniu. Oprócz szczęścia i uśmiechu na twarzach, nie zabrakło także łez wzruszenia i stresu.

Ślub Stalowa Wola

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele pw. św. Leonarda, w niewielkiej wsi Turbia, koło Stalowej Woli. Ślubu udzielał były proboszcz ks. Prałat Jan Młynarczyk, którego Pan Młody poznał kiedy pełnił rolę ministranta w  jednej z sandomierskich parafii. Z kolei msza św. była prowadzona przez brata Pana Młodego. Zarówno proboszcz jak i ksiądz uczestniczyli w ceremonii na prośbę Pary Młodej, pomimo iż na co dzień służbę sprawuje w innej parafii. Bliskie relacje z udzielającym ślubu i odprawiającym mszę, nadały jeszcze większej wyjątkowości całej ceremonii.

Villa Anna Tarnobrzeg ? idealne miejsce na przyjęcie weselne

Po złożeniu przysięgi Agnieszka i Mateusz wraz z gośćmi udali się do Villi Anny w Tarnobrzegu, gdzie odbywało się przyjęcie weselne. Na stołach nie zabrakło tradycyjnego jedzenia, był również dostępny Bufet Staropolski. Villa Anna posiada przestronną, dużą salę, gdzie goście tańczyli i brali udział w zabawach. O dobrą zabawę dbał dj Dawid Sasiela z Tarnobrzega.

Cukiernia Motycze przygotowała dla Pary Młodej stół ze słodkościami oraz tort, który nie tylko robił piękne wrażenie, ale również był bardzo smaczny. Jak tradycja nakazuje, Panna Młoda wraz z Panem Młodym wspólnie ukroiła i podzieliła się pierwszym kawałkiem.

Para Młoda, zarówno w kościele jak i sali weselnej postawiła na stonowane, naturalne dekoracje. Żywe, biało-różowe kwiaty z dodatkiem zieleni, którymi były udekorowane ławki kościelne i ołtarz, tworzyły harmonijną całość z bukietem Agnieszki i butonierką Mateusza. Dekoracje z kwiatów były wykonane przez SowaDecor.

Fotograf ślubny Stalowa Wola ? sesja zdjęciowa podczas wesela

Villa Anna posiada piękny ogród, dlatego na sesję w plenerze udaliśmy się właśnie tam. Kamienne dekoracje, most i oczko wodne oraz duża ilość zieleni pozwoliła na wykonanie sesji w wyjątkowym klimacie. Pełne miłości, oddania i szczęścia spojrzenia towarzyszyły nam przez cały czas. Naturalność zdjęć, brak reżyserowanych ujęć, to wszystko pozwoliło na uchwycenie emocji, które towarzyszyły Agnieszce i Mateuszowi.

W czasie kiedy ja wykonywałem zdjęcia, całą ceremonię oraz przyjęcie weselne filmował Michał Andrys ? Wizjofonika. Połączenie zdjęć z filmem będzie niewątpliwie doskonałą pamiątką dla Pary Młodej i ich bliskich.

Ty też szukasz fotografa ślubnego w Stalowej Woli? Chcesz, mieć pewność, że Twoje zdjęcia będą wykonane przez profesjonalistę a ich jakość będzie bardzo dobra? Zapraszam do zapoznania z moją ofertą ? fotograf Stalowa Wola, w której znajdziecie m.in. fotografię ślubną, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne i kobiece. Fotograf ślubny Stalowa Wola to doskonały wybór dla osób, które chcą uwiecznić piękne chwile na terenie Stalowej Woli i okolic.

ślub: kościół pw. św. Leonarda, Turbia
wesele: Villa Anna, Tarnobrzeg
DJ: Dj Dawid Sasiela, Tarnobrzeg
florysta: SowaDecor
kamerzysta: Michał Andrys Wizjofonika, Sandomierz
tort: Cukiernia Motycze

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe