Willa Anna – wesele w Tarnobrzegu

Tym razem mam ogromną przyjemność zaprosić Was w moje rodzinne strony. Mianowicie, miałem okazję pracować z niezwykle pozytywną i przesympatyczną  parą – Magdą oraz Sławkiem. Praca z takimi ludźmi, to czysta przyjemność. Na ceremonię zaślubin wybrali zachwycającą Bazylikę katedralną Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sandomierzu, czyli moim ukochanym, rodzinnym mieście. Tak zupełnie przy okazji, kto jeszcze nie miał okazji zwiedzić sandomierskich zakątków, serdecznie zapraszam. Warto!

Wracając do miejsca, w którym odbył się ślub, sami zobaczcie, czy wnętrze nie ujmuje swoim wyglądem? Ośmielam się również wysnuć wniosek, że to idealne miejsce na chwile skupienia na modlitwie. A już zwłaszcza na ceremonię zaślubin. Ten wybór oceniam z czystym sercem na genialny. Było czuć ten podniosły klimat. Zwykle ślub bierzemy raz w życiu, warto, aby uroczystość odbyła się w wyjątkowym miejscu. Tutaj to się z pewnością udało.

Willa Anna – lokal godny uwagi

Magda i Sławek wesele zaplanowali w Tarnobrzegu. Willa Anna, to właśnie na ten lokal padł wybór Młodej Pary. Wcale się nie dziwię, jedzenie tak smaczne, że z trudem wstawało się od stołu. Po stronie lokalu było również przygotowanie słodkiego stołu, obok którego nie mogłem przejść obojętnie. Nie wspominając już o torcie. To był dopiero majstersztyk! Kelnerzy dbający o to, żeby niczego nam nie zabrakło, również spisali się na medal. Byłem, widziałem, potwierdzam! Pełen profesjonalizm, miłe i otwarte podejście do gości, to chyba ich motto w pracy. Ach, no i to jasne wnętrze, które było doskonałym tłem do wszystkich zdjęć. Na zewnątrz również odnalazłem kilka ciekawych miejsc na szybką sesję ślubną.

Fotograf ślubny w Tarnobrzegu – za co kocham swoją pracę?

Wiecie, czasem zastanawiam się, co ludzie zyskują dzięki małżeństwu, jak bardzo zmienia się ich życie. A później jestem obecny na ceremoniach ślubnych i weselach, w każdej chwili towarzyszę Nowożeńcom i ich gościom, uwieczniam piękne momenty na fotografiach  i odnajduję odpowiedzi na moje pytania. Zwykle w ich szczerych uśmiechach, oczach wpatrzonych w siebie nawzajem, w sposobie w jaki do siebie mówią, jaką dobrocią i  szacunkiem się wzajemnie obdarzają. Coś wspaniałego!

Patrzę na zdjęcie, na którym Sławek widzi Magdę w sukni. Jest tak zachwycony widokiem ukochanej w ślubnej kreacji, aż mu się oczy śmieją.  Na kolejnej fotografii jest Magda patrząca na swojego wybranka w taki sposób, że obserwując ich, można się wzruszyć. To spojrzenie jest tak przepełnione głębokim uczuciem. Nie potrzeba deklaracji, od razu można dostrzec, że ta relacja jest wyjątkowa. Patrzą nie tylko na siebie, ale również w tym samym kierunku. To jest istota prawdziwej miłości. Mają wspólne plany, dążenia, chcą przez życie iść razem. W życiu zdarzają się wzloty i upadki, ale dzięki ukochanej osobie te pierwsze są jeszcze weselsze, bo jest z kim się podzielić swoimi radościami. Te drugie zaś jakoś mniej bolą, kiedy wiesz, że jest osoba, która zawsze udzieli niezbędnego wsparcia. Tak właśnie odbieram tę parę. Są wspaniałymi ludźmi. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z takimi osobami.

Jak zapewne zauważyliście, goście cały czas doskonale bawili się, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Upamiętniłem na zdjęciach również dzieci, które beztrosko korzystały z atrakcji na terenie Willi Anna. Nawet pewna mała dama zapozowała mi z wielką gracją. Tradycyjne oczepiny też były ciekawą rozrywką, która przyniosła jeszcze więcej radości. Dobry humor dopisał każdemu bez wyjątku. Parkiet był niemal przez cały czas pełny. Wierzcie mi, działo się! W dzień ślubu udało się znaleźć także sposobność, aby wymknąć się na szybką sesję plenerową. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli również szukacie fotografa ślubnego w Tarnobrzegu, to serdecznie się polecam! Możemy również spotkać się wcześniej na sesji narzeczeńskiej, która również jest doskonałą okazją do poznania się i przedstawienia Waszych oczekiwań względem mnie. Dzięki temu w dniu ślubu nie będę już całkiem obcy, a Wy poczujecie się swobodniej.

ślub: Bazylika katedralna Narodzenia NMP, Sandomierz
wesele: Willa Anna, Tarnobrzeg
suknia: Salon Ślubny DALIDA, Tarnobrzeg
fryzura / MakeUp: Prestige Studio stylizacji i wizażu Paulina Szalka, Sandomierz
tort, słodki stół: Willa Anna, Tarnobrzeg

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe