Często zadawane pytania – FAQ

Moim celem jest zapewnienie Wam dokumentalnej ilustracji dnia ślubu, najpiękniej jak potrafię, naturalnie i bez zbędnego pozowania. Pokazać Wasze emocje, reakcje Waszych bliskich. Zadbać o utrwalenie bukietów, detali i dekoracji.
Dla Was stworzyłem dział z najczęściej zadawanymi pytaniami, i mam nadzieję, że odpowiedzi okażą się pomocne.
Zależy mi na tym aby wszystko było dla Ciebie w 100% jasne i zrozumiałe. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania możesz je zadać w mailu bądź telefonicznie.

Jaka jest cena?

 

Zastanawiasz się nad ceną, wiem że jest ona istotnym elementem Twojej decyzji w sprawie wyboru fotografa ślubnego. Rozumiem to doskonale i dlatego też staram się tworzyć indywidualne kolekcje tak aby jak najbardziej dopasować swoją ofertę do oczekiwań przyszłych klientów.
Aby oszczędzić Wasz czas i pieniądze tworzę ofertę jak najbardziej optymalnie tak aby nie wymagała dodatkowej kalkulacji typu: koszty dojazdu, koszty noclegu itp.
Po prostu napisz do mnie a wyślę Ci wszystkie informacje jakie potrzebujesz.

 

Ile zdjęć otrzymamy?

 

Liczba wykonanych zdjęć zależy od wielu czynników – m. in. od liczby osób, godzin czasu pracy, rodzaju imprezy. Zazwyczaj z pełnego reportażu (przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele) oddaję min. 400 zdjęć. Zawsze staram się oddać jak najwięcej zdjęć. Nie czuję potrzeby kasowania zdjęć aby było dokładnie tyle co w umowie. To Wasza pamiątka.

Ile czasu poświęcisz nam na sesję plenerową w innym dniu?

 

Uwielbiam pracować na sesjach plenerowych. Dlatego też zawsze zachęcam do zrealizowania pleneru w innym dniu. Sesja przeważnie trwa od 3 do 5 godzin, jednak ja osobiście nie lubię
ograniczać czasu jej trwania. Możemy zmieniać lokalizację i robić zdjęcia w różnych miejscach. Ale zawsze pracujemy tak długo aż będę miał pewność że mam dobry materiał zdjęciowy.

 

Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie?

 

Tak

 

Na jakim sprzęcie pracujesz?

 

W swojej pracy zaufałem linii top produktów firmy Nikon. Dwie pełnoklatkowe profesjonalne lustrzanki oraz cała gama stałoogniskowych, bardzo jasnych obiektywów. Sprzęt pozwala mi pracować w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych, zabytkowe kościoły itp. bez użycia lampy błyskowej (często w zabytkowych obiektach nie wolno używać FLASHa). Oczywiście posiadam lampy błyskowe - używam je jedynie na sali weselnej do kreowania światłem . Na przygotowaniach, podczas ceremonii ślubu zawsze staram się korzystać jak najwięcej ze światła zastanego aby najwierniej oddać klimat uroczystości.

Czy oferujesz rabaty cenowe, np. poza sezonem lub w innym dniu niż sobota?

 

Czasami zniżki są dostępne. Jeśli masz pytania w kwestiach budżetowych, skontaktuj się ze mną z pewnością znajdziemy przysłowiowy “złoty środek”.

 

Kiedy i jak rezerwować u Ciebie termin?

 

Najlepiej jak najwcześniej. A serio termin na 100% rezerwuje podpisanie umowy. Im bliżej do daty ślubu tym mniejsza szansa na to aby termin był wolny. Dostaję mnóstwo zapytań o ofertę. Często zdarza się że klienci kontaktują się po miesiącu od otrzymania oferty a termin jest już zajęty. Niestety nie mogę trzymać terminu bez podpisania umowy, w razie rezygnacji z moich
usług zostałbym w tym dniu bez pracy. Proszę mnie zrozumieć. Nie zwlekaj

Masz jakieś pytania?
Spodobały Ci się moje zdjęcia?
Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

Znajdziesz mnie też na:

facebook logo białe
instagram logo białe
mywed logo białe