Wieczór panieński sesja zdjęciowa Kasi

Wieczór panieński w stylu boho lub rustykalnym to jeden z najgorętszych trendów w ostatnim czasie. Na takim przyjęciu można poczuć się naprawdę swojsko, przyjemnie i naturalnie. To doskonała opcja na imprezę zorganizowaną dla tych Panien Młodych, które nie przepadają za klubowym szaleństwem i wolą ten jedyny wieczór w życiu spędzić w miłym gronie bliskich przyjaciółek… i fotografa, oczywiście! Zapraszam na relację z sesji na wieczorze panieńskim Kasi.

Sesja wieczór panieński w ogrodzie

Wieczór panieński Kasi to najlepszy przykład na to, że nie potrzeba wcale zbyt wiele planować, by stworzyć wyjątkowy klimat podczas babskiego wieczoru. Cała impreza miała miejsce w ogrodzie za domem jednej z uczestniczek imprezy, gdzie przy dużym stole zasiadło sześć wspaniałych kobiet oraz główna bohaterka tego wieczoru, Kasia. Wszystkie panie postawiły na klasykę – czarne kreacje, które świetnie kontrastowały z ognistą, czerwoną sukienką Panny Młodej.

Do dekoracji altany wykorzystano charakterystyczne motywy, które świetnie zaprezentowały się na zdjęciach z wieczoru panieńskiego – girlanda z napisem „Wieczór Panieński”, kolorowe balony i pompony z bibuły, a do tego zabawne frędzelki, które lekko powiewały przy letnim wietrze. Na stole wylądowały pyszne przekąski i kolorowe drinki, po których, jak widać, humory dziewczynom dopisywały jeszcze bardziej. Tego wieczoru nie mogłoby zabraknąć również prezentu dla Panny Młodej – Kasia otrzymała od swoich przyjaciółek zabawną opaskę z uszami i piękną biżuterię.

Wieczór panieński sesja zdjęciowa w lesie

Niespodzianką dla Panny Młodej była nie tylko moja obecność jako fotografa, który zadbał o zrobienie zdjęć z wieczoru panieńskiego, ale także sesja zdjęciowa w lesie. Dziewczyny spisały się na medal, co zresztą widać na przygotowanym przeze mnie reportażu. Chętnie podchwycały każdy mój pomysł, a w wielu sytuacjach same wychodziły z inicjatywą, dzięki czemu cała sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego wyszła naturalna i pełna pozytywnych emocji. To był naprawdę cudowny wieczór w pięknym, a przy tym niezwykle zabawnym towarzystwie!

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe