Weranda Przyjęcia wesele w Komorowie

Karolina i Mateusz swoją szczerą, wierną, ufną i prawdziwą miłość postanowili przypieczętować sakramentem małżeństwa. Na miejsce wspaniałej ceremonii wybrali piękny i niezwykle klimatyczny kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzątce. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, jego dach ma bardzo oryginalną i ciekawą formę namiotu. Rozdziela się na pół, co wyglądem przypomina iglice wież historycznych kościołów Galicji. Dla ciekawostki dodam, że został zbudowany według projektu krakowskich architektów.

Szalona zabawa w Weranda Przyjęcia w Komorowie

Po wzruszającym ślubie, przyszedł czas na przyjęcie. Młoda Para zdecydowała, że wesele odbędzie się w Komorowie. Lokal jaki wybrali na tę okazję, to Weranda Przyjęcia. Jego przestronność wywarła na mnie ogromne wrażenie. Jasne ściany stworzyły delikatne tło do zdjęć, co dla mnie jest już dużym plusem. Większość wystroju tej sali została zachowana w bieli, której uroku dodaje podłoga oraz drewniane dekory umieszczone na ścianach. Na stołach pojawiły się skromne kompozycje kwiatowe. Całość zyskała dzięki temu rozwiązaniu niezwykle lekki i szykowny charakter. Za sprawą tak neutralnego wystroju czuć swobodę i nie jest atakowanym się z każdej strony, niekiedy zbyt krzykliwymi dekoracjami, które potrafią natarczywie skupiać na sobie uwagę.

Bez zakłóceń można było skupić się na tym, co najważniejsze tego dnia. Mowa oczywiście o Karolinie i Mateuszu. Kolejnej Parze Młodej, z którą miałem przyjemność współpracować. Swoją drogą, to naprawdę świetne uczucie, kiedy mogę być z nimi w tak wyjątkowych dla nich chwilach. Patrzeć na ich wzruszenie, radość, uśmiechy pełne serdeczności. Karolina i Mateusz, to wspaniali młodzi ludzie, którzy od teraz będą kroczyć już wspólną drogą. A w mojej pamięci pozostanie ich uprzejmość, dbałość o szczegóły i o to aby każdy na ich weselu czuł się dobrze. Stworzyli cudowną atmosferę. Będę miło wspominał, to jak przyjaźnie mnie przyjęli.

Mimo że to nie jest pierwszy ślub oraz przyjęcie w mojej karierze, to za każdym razem towarzyszą mi spore emocje. Uwielbiam zamykać w fotografii te pełne ciepła i miłości spojrzenia podczas ceremonii. Chwytam momenty świetnej zabawy Pary Młodej oraz gości weselnych na przyjęciu. Wcale nie wyolbrzymiam. Wszyscy bawili się świetnie. Dowody mam na zdjęciach! To pokazuje, że Weranda Komorów, to całkiem niezła opcja na imprezę weselną. A w przyszłości może i chrzciny, kto wie?

ślub: kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Krzątka
wesele: Weranda Przyjęcia, Komorów
DJ: DJ-Endrju, Tarnobrzeg
suknia: Dalida, Tarnobrzeg
garnitur: Vistula

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe