Szafranowy Dwór wesele w Strawczynie

Jako fotograf mam okazję być świadkiem wielu pięknych i wyjątkowych chwil. Moi klienci obdarzają mnie ogromnym zaufaniem i pozwalają uczestniczyć w  najważniejszych momentach w swoim życiu. Tym razem towarzyszyłem Anecie i Krzysztofowi.

Ślub kościelny i wesele w Strawczynie

Ślub odbył się w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ten uroczy, niewielki kościółek mieści się we wsi Cierchy, niedaleko Kielc. Zdjęcia rozpocząłem już od momentu przygotowań, dlatego mogłem uwiecznić emocje, które towarzyszyły Parze Młodej tuż przed rozpoczęciem ceremonii.

Szafranowy Dwór wesele z tradycjami

Po złożeniu przysięgi małżeńskiej i przyjęciu życzeń od gości, udaliśmy się do restauracji Szafranowy Dwór w Strawczynie, gdzie nowożeńcy zostali przywitani w tradycyjny sposób, chlebem i solą. Mimo, że to bardzo stara tradycja, cały czas jest praktykowana w wielu restauracjach. Ogromne okna w sali wprowadzały do niej dużo naturalnego światła, dzięki czemu miałem idealne warunki do fotografowania. Para młoda postawiła na klasykę i naturalność. Zarówno kościół jak i salę w Szafranowym Dworze udekorowano białymi kwiatami z dodatkami zieleni. W połączeniu z drewnianymi napisami i dekoracjami utrzymanymi  w naturalnym klimacie, całość pięknie się prezentowała.

Pracownicy Szafranowego Dworu w Strawczynie zadbali o pyszne jedzenie, którego przez cały czas trwania przyjęcia nie zabrakło na stołach. Dobrą zabawę wszystkim gościom wesela w Strawczynie zapewniał zespół Kogel z Oblęgorka. Oprawa muzyczna oraz organizowane zabawy zachęcały wszystkich do aktywnego uczestnictwa i wywołały dużo śmiechu. Piętrowy, śmietankowy tort oblany czekoladą z dodatkami owoców nie tylko wspaniale wyglądał, ale był również przepyszny. Aneta i Krzysztof zgodnie z tradycją, wspólnie ukroili i podzielili się pierwszym kawałkiem. Tort to zasługa cukierni Angelina z Kielc.

Emocje, ukazane na fotografiach

Uwielbiam uczestniczyć w procesie przygotowań do ślubu, samej ceremonii jak i podczas wesela i sesji plenerowej. Daje mi to możliwość uchwycenia różnych emocji, które towarzyszą parze młodej i gościom. Stres, wzruszenie, miłość i szczęście to wszystko jest nieodłącznym towarzyszem każdej Pary Młodej. Lubię patrzeć jak się zmieniają i móc uwieczniać to na zdjęciach.

Rezerwat Przyrody Barania Góra ? idealne miejsce na sesję ślubną

Kiedy stres i emocje związane z organizacją i przebiegiem ślubu nieco opadły, wybraliśmy się na sesję plenerową. Podczas wyboru miejsca Aneta i Krzysztof również postawili na naturalne środowisko. Towarzyszyła nam piękna pogoda, a wybrana pora na sesję, pozwoliła również na wykonanie zdjęć podczas zachodu słońca. Sesja odbyła się w pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku oraz na terenie Rezerwatu Przyrody Barania Góra, który znajduje się tuż obok. Wykonując zdjęcia miałem okazję obserwować relację jaka łączy Agatę i Krzysztofa. W ich spojrzeniach widać miłość i zaufanie. Patrzą na siebie wciąż zakochani i szczęśliwi. 

Życzę Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, wspaniałych chwil i dużo miłości.

Sesja plenerowa

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe