Fotograf na ślub w Sandomierzu | Dom weselny Karolinka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wielkiego i ważnego dnia pięknej i wyjątkowej pary ? Karoliny i Szymona. Choć był to dość zimny dzień, dobry nastrój nie opuszczał Panny Młodej i jej przyszłego męża.
Jeżeli moje zdjęcia przypadną Ci do gustu i szukasz fotografa na ślub w Sandomierzu to wiesz co robić.

Fotograf na ślub w Sandomierzu

Ceremonia ślubu miała miejsce w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sandomierzu. Pięknie udekorowany kościół odzwierciedlał nastroje przybyłych na miejsce ceremonii gości.
Podniosłą atmosferę dało wyczuć się w powietrzu. Podczas przysięgi małżeńskiej uśmiech nie schodził z ust nowożeńców. Po nałożeniu obrączek w kościele rozległy się gromkie brawa.
Po słowach przysięgi przed kościołem na Parę Młodą czekała niespodzianka ? płatki białych róż wystrzeliły w górę, a zgromadzeni goście winszowali na cześć młodych.  Następnie przyszedł czas na życzenia i gratulacje.

Dom weselny Karolinka

Wesele odbyło się w Domu Weselnym Karolinka. Nowożeńców powitano tradycyjnie chlebem i solą. Nie obyło się także bez rzucania kieliszkami na szczęście. Aby tradycji stało się zadość, Pan Młody przeniósł swoją żonę przez próg sali weselnej. Tuż za nimi pospieszyli goście, którzy spędzili czas na hucznej zabawie do białego rana.
O oprawę muzyczną zadbał zespół Gold Star. To pięcioosobowa grupa zdolnych i utalentowanych osób na czele z niezwykle sympatyczną wokalistką Olą.

Po pierwszym tańcu na chwilkę zniknęliśmy i wraz z Młodą Parą pojechaliśmy na krótką sesję w plenerze. Po dosłownie 20 minutach z powrotem byliśmy na sali. Nikt z gości nawet nie zauważył tej naszej nieobecności. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Nie obyło się bez ?gorzko, gorzko? i wielu innych zabaw. O 22:00 na salę wjechał tort, a następnie o północy odbyły się oczepiny, w której według tradycji udział wzięli kawalerowie oraz panny.

Krzyżtopór – sesja plenerowa na zamku

W zasadzie jeszcze w dniu ślubu Karolina stwierdziła, że jednak ta krótka sesja, to dla niej za mało i chce więcej ujęć. Tak narodził się pomysł zrealizowania drugiej sesji plenerowej kilka dni później na Zamku w Krzyżtoporze. Sesja plenerowa na zamku to naprawdę świetny pomysł na sesję ślubną. To miejsce tajemnicze i posiadające swój urok. Ujęcia wyszły oryginalnie i bardzo spodobały się Karolinie i Szymonowi.

Sesja w sadzie

Jako, że po drodze dookoła same sady i pora roku sprzyjająca, to żal było nie zrobić paru ujęć wśród owocujących jabłoni, które mijaliśmy po drodze. Urozmaicenie sesji w plenerze okazało się  dobrym pomysłem. Sad to także miejsce, gdzie można zrobić ciekawe zdjęcia. Niekoniecznie miejsce to musi się kojarzyć z biblijnym Adamem i Ewą 🙂

Poszukiwany dobry fotograf na ślub? Zapraszam serdecznie do kontaktu! Nie zawiedziesz się 😉

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe