Adam Jaskot Fotografia »

Historie ślubne

Karolina i Mateusz – fotografia ślubna Krzątka

Poniżej zapraszam do obejrzenia paru zdjęć z ostatniego ślubu jaki miałem okazję uwiecznić. Krzątka to miejsce dla mnieczytaj całość»

Wiola i Darek – fotografia ślubna Tarnobrzeg

Tymi pierwszymi opublikowanymi zdjęciami w 2019 r zapraszam na reportaż Wioli i Darka. To był dość wyjątkowy ślub, dużoczytaj całość»

Agnieszka i Marcin – sesja plenerowa w Bieszczadach

Razem z Agnieszką i Marcinem pojechaliśmy na sesję plenerową w Bieszczady. O dziwo cały październik a zwłaszcza jegoczytaj całość»

Karolina i Michał – sesja plenerowa w Zakopanem

Karolina i Michał – wyjątkowa Para młodych zwariowanych i pozytywnie zakręconych ludzi. Zamarzyła się im ślubnaczytaj całość»

Magda i Sławek – fotografia ślubna Sandomierz

Tym razem zapraszam do mojego rodzinnego Sandomierza, gdzie ślubowali sobie Magda i Sławek. Ceremonia ślubu odbyła sięczytaj całość»

Karolina i Tomasz – fotografia ślubna Pilzno

Końcówką kwietnia towarzyszyłem Karolinie i Tomkowi w pierwszym dniu ich wspólnej drogi życiowej 😉 Tym razem zawitałemczytaj całość»

Kinga i Kamil – fotografia ślubna Kielce

Witam serdecznie wszystkich po dłuższej przerwie 🙂 7 kwietnia miałem ogromną przyjemność pracować wraz z Kingą iczytaj całość»

Beata i Sebastian – fotografia ślubna Tarnobrzeg

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojego ostatniego reportażu tego sezonu –  ślub Beaty i Sebastiana 🙂 Zaczynającczytaj całość»

Agnieszka i Kamil – fotografia ślubna Janów Lubelski

Tym razem zapraszam do Janowa Lubelskiego, gdzie ślubowali sobie Agnieszka i Kamil. Ceremonia ślubu odbyła się wczytaj całość»