Adam Jaskot Fotografia »

Historie ślubne

Karolina i Michał – sesja plenerowa w Zakopanem

Karolina i Michał – wyjątkowa Para młodych zwariowanych i pozytywnie zakręconych ludzi. Zamarzyła się im ślubnaczytaj całość»

Magda i Sławek – fotografia ślubna Sandomierz

Tym razem zapraszam do mojego rodzinnego Sandomierza, gdzie ślubowali sobie Magda i Sławek. Ceremonia ślubu odbyła sięczytaj całość»

Karolina i Tomasz – fotografia ślubna Pilzno

Końcówką kwietnia towarzyszyłem Karolinie i Tomkowi w pierwszym dniu ich wspólnej drogi życiowej 😉 Tym razem zawitałemczytaj całość»

Kinga i Kamil – fotografia ślubna Kielce

Witam serdecznie wszystkich po dłuższej przerwie 🙂 7 kwietnia miałem ogromną przyjemność pracować wraz z Kingą iczytaj całość»

Beata i Sebastian – fotografia ślubna Tarnobrzeg

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojego ostatniego reportażu tego sezonu –  ślub Beaty i Sebastiana 🙂 Zaczynającczytaj całość»

Agnieszka i Kamil – fotografia ślubna Janów Lubelski

Tym razem zapraszam do Janowa Lubelskiego, gdzie ślubowali sobie Agnieszka i Kamil. Ceremonia ślubu odbyła się wczytaj całość»

Sylwia & Krzysztof | Ślub w Kielcach

To był ostatni ślub jaki miałem przyjemność fotografować w tym roku. Dla mnie osobiście ten ślub był ogromnymczytaj całość»

Maria & Tomasz | Ślub w Piasecznie

Historia w kilku zdjęciach jednego z najważniejszych dni w życiu Marysi i Tomka. Uroczystość ślubu miała miejsce wczytaj całość»

Angelika & Łukasz | Ślub w Kielcach

I przyszedł czas na zdjęcia ze ślubu Angeliki i Łukasza. Państwo Młodzi to niesamowita, zwariowana, bardzo pozytywnieczytaj całość»