Dom weselny Dąbrówka – reportaż ślubny Cmolas

Tym razem zapraszam wraz z Justyną i Damianem na reportaż ślubny do Cmolasu do domu weselnego Dąbrówka.

Kościół pw. św. Anny w Trzęsówce

Młodzi ślubowali sobie w kościele pw. św. Anny w Trzęsówce.

Dom weselny Dąbrówka w Cmolasie

Po uroczystości Młodzi pojechali wraz z gośćmi na dalsza część uroczystości i po prostu się zabawić do domu weselnego Dąbrówka w Cmolasie, gdzie czekał już na wszystkich świetny w swoim fachu DJ Endrju oraz obsługa lokalu.

Sesja ślubna przy zachodzie słońca

Jako że słońce zmierzało powoli ku zachodowi a w otoczeniu lokalu były łąki i lasy nie byłem w stanie wytrzymać i musiałem wykorzystać tą niezwykle sprzyjające warunki i pogodę. Nie zostawało mi zatem nic innego jak tylko porwać Justynę i Damiana na dosłownie chwileczkę na kilka romantycznych zdjęć przy zachodzie słońca.

Słoneczko jak to zwykle ma w zwyczaju bardzo szybko zaszło za horyzont, jednak i tak bardzo się cieszę bo było niezwykle łaskawe i pięknie przyświeciło do zdjęć. Nie pozostawało nic innego jak wrócić na salę do dalszych zwariowanych zabaw o które profesjonalnie zadbał DJ.

Jako, że Damian aktywnie gra w drużynie piłki nożnej, oczywiście nie mogło zabraknąć odpowiedniego prezentu od kolegów. A zapał do tego sportu nawet na parkiecie się udzielał Pany Młodemu i nawet balonom zwyczajnie nie odpuszczał.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym po zmroku, na zakończenie mojej pracy znów nie zaprosił Pary Młodej na dosłownie jedno pamiątkowe, tym razem nocne zdjęcie.

0 komentarzy
Dodaj komentarz...

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

  Inne reportaże

  Masz jakieś pytania?
  Spodobały Ci się moje zdjęcia?
  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?

  Znajdziesz mnie też na:

  facebook logo białe
  instagram logo białe
  mywed logo białe